Zajímá Vás cena, potřebujete rychle řešení?

Volejte: 733 727 522

Naše společnost se zabývá komplexním řešením zajištění strojní a materiálové podpory pro Vaší stavbu, počínaje veškerými zemními a výkopovými prácemi, jako jsou rovnání a svahování terénu, výkopy základů, výkopové práce na inženýrských sítích, nakládání a přemisťování zeminy, skládání a převoz paletovaného materiálu, přes těžební nebo demoliční práce a následnou odpornou likvidaci odpadu nebo uložení zeminy na deponii, až po autodopravu, která zajistí dodávku materiálu a sypkých hmot, jako jsou paletované materiály, betonové potěry, štěrky, písky a kameniva, které v běžných stavebninách nenajdete.

 

Díky našemu rozsáhlému strojnímu a vozovému parku a naším partnerům jsme schopni zajistit pro Vaší stavbu všechny potřebné stroje, tak abychom uspokojili všechny Vaše požadavky a tím Vám umožnili výběr, pro ještě větší efektivitu prací. Náš vozový park je neustále modernizován a doplňován nejnovějšími modely, které jsou schopni zefektivnit výrobu a držet krok s nejmodernějšími technologiemi. A který je neustále udržován v té nejlepší kondici, tak aby minimalizoval prostoje na Vaší stavbě. Samozřejmostí je odborně proškolená obsluha s letitými zkušenostmi.

 

Dále nabízíme kompletní stavební práce, od vytvoření projektové dokumentace dle požadavků investora a následného vyřízení stavebního povolení a jednání se stavebním úřadem, po samotnou výrobu, která je po celou dobu stavby kontrolována autorizovanou osobou a zakončena kolaudací Vašeho díla. Zásluhou sehranému týmu profesionálů, který působí v oboru mnoho let a má za sebou mnoho úspěšně dokončených rozsáhlých staveb a našemu strojnímu a vozovému zázemí, jsme schopni zkvalitnit a zefektivnit výrobu tak abychom dosáhli té nejnižší možné ceny, avšak s ohledem na nejvyšší možnou kvalitu provedených prací. Kde se řídíme pravidlem nulových víceprací, protože opravdový profesionál by měl znát problematiku technologie a s tím spojená rizika, tak aby nevznikli žádné vícepráce.

 

A pro Vás z řad živnostníků a malých stavebních firem, kteří nemají své stavební stroje a stanou se Našimi partnery, nabízíme cenové zvýhodnění a spoustu jiných výhod – akční nabídka