Zajímá Vás cena, potřebujete rychle řešení?

Volejte: 733 727 522

JCB ROBOT 190 ECO - smykový nakladač

Smykové stroje značky JCB patří do kategorie smykem řízených nakladačů. Díky skvělé obratnosti na omezeném prostoru a univerzálnímu využití jsou u zákazníků velmi oblíbené. Dokonalé řešení robustního ramene zajišťuje lepší bezpečnost a snazší přístup do smykového stroje. Perfektně vybavená kabina poskytuje komfort a bezpečí obsluhujícího pracovníka.

Pro pronájem volejte: 733 727 522

JCB 4CX ECO Sitemaster - rypadlo-nakladač

JCB 4CX ECO je vysoce výkonný a všestranný stroj. Byl navržen tak, aby maximálně zefektivnil práci na stavbě. Čtyři stejně velká kola zaručují velkou trakci a dokonalou stabilitu i snadnou manipulaci a průchodnost terénem. Je vhodný do všech typů terénu.

Pro pronájem volejte: 733 727 522

JCB JS145W - kolové rypadlo

JCB kolová rýpadla se řadí do skupiny velmi produktivních a efektivních strojů a jsou určena pro nejnáročnější pracovní aplikace.

Pro pronájem volejte: 733 727 522

JCB 8018 CTS - pásový minibagr

JCB 8018 CTS je jednou z nejvýkonnějších verzí moderních minibagrů s konvenční zádí nástavby. Jedná se o spolehlivý, lehce ovladatelný a odolný stroj, který je vhodný i pro práci ve stísněných prostorech.

Pro pronájem volejte: 733 727 522

MAN TGS 4x2 18.430 - třístranný sklápěč

MAN TGS 18.430 4x2 třístranný sklápěč je konstruovaný pro využití na stavbách, při přepravě těžkých nákladů nebo v místní a distribuční dopravě. Díky malé hmotnosti nabízí jedno z největších užitečných zatížení ve své třídě. Jeho aluminiová, třístranná korba zajišťuje snadnou manipulaci s materiálem. Může se pochlubit silným motorem a moderní technikou podvozku, která zvládá veškeré kladené nároky na průchodnost terénem a bezpečnou jízdu na různých površích za různých povětrnostních podmínek.

Pro pronájem volejte: 733 727 522

MERCEDES-BENZ Sprinter - valník

MERCEDES-BENZ Sprinter 313CDI pickup (valník) je víc než je vozidlo. Je to pravý partner, na kterého se můžete ve všem spolehnout a který Vám bude důsledně pomáhat dosáhnout Vašich cílů. Je otevřen všemu novému, co Vám usnadní každodenní práci. Ve standardní kabině řidiče je dostatek místa pro tři osoby a robustní ložná plocha umožňuje bezproblémovou přepravu až pěti europalet. Možnost zcela sklopit bočnice na třech stranách a nízká nakládací hrana přispívají k tomu, že je nakládání a vykládání stejně snadné jako přeprava.

Pro pronájem volejte: 733 727 522

BOMAG BPR 70/70 D - reverzní vibrační deska

Reverzní vibrační deska BOMAG BPR 70/70 DE je skutečným průkopníkem ve zvyšování hutnícího výkonu a nasazování nejmodernějších měřících a ovládacích technologií. Je to všestranný pomocník na stavbě, který je ovládán systémem Tip-Control: ovládání jedním prstem a je vybavena ochranným systémem při pojezdu vzad a economizérem. Je vhodná k hutnícím pracím při výstavbě chodníků, komunikací, železničních tratí, k hutnění zásypových materiálů, výkopů, základů staveb, odvodňovacích systémů, svépomocným pracím a terénním úpravám.

Pro pronájem volejte: 733 727 522

BOMAG BPR 60/65 D - reverzní vibrační deska

Reverzní vibrační deska BOMAG BPR 60/65 DE je skutečným průkopníkem ve zvyšování hutnícího výkonu a nasazování nejmodernějších měřících a ovládacích technologií. Je to všestranný pomocník na stavbě, který lze ovládat jednou pákou, je vhodná k hutnícím pracím při výstavbě chodníků, komunikací, železničních tratí, k hutnění zásypových materiálů, výkopů, základů staveb, odvodňovacích systémů, svépomocným pracím a terénním úpravám.

Pro pronájem volejte: 733 727 522

BOMAG BVP 18/45 - jednosměrná vibrační deska

BOMAG BVP 18/45 je jednosměrná, kompaktní vibrační deska, která je oblíbenou volbou mezi zkušenými uživateli, kteří potřebují hutnit zeminy, štěrky, písky, asfaltové živice a zámkové dlažby. Deska je určená pro drobnější práce, ale i pro práce na větších projektech.

Pro pronájem volejte: 733 727 522

BOMAG BT 65 - hutnící pěch

BOMAG BT65 je vibrační pěch, který lze používat ve velmi obtížných podmínkách vyžadující maximální efektivitu. Je to nejvýkonnější pěch ve své třídě s osvědčeným čtyřdobým zážehovým motorem. Svou konstrukcí je předurčen k nasazení ve velmi stísněných prostorech a má uplatnění všude tam kde je požadováno kvalitní hutnění do větší hloubky.

Pro pronájem volejte: 733 727 522

RENOMAG XR500 - hydraulické bourací kladivo

RENOMAG XR500 je vysoce výkonné závěsné, hydraulické bourací kladivo určené pro stavby silnic, výkopové bourací práce menšího a středního rozsahu, demolice budov, demolice komínu, úpravu krajiny a rekonstrukce budov. Vyniká maximální sílou každého úderu pro optimalizaci produktivity a výkonu a nízkou úrovní hluku a vibrací a tím vytváří lepší pracovní prostředí pro operátora a pracovníky v okolí.

Pro pronájem volejte: 733 727 522

JCB BEAVER HM25 - hydraulická bourací jednotka

JCB BEAVER je kompaktní hydraulická pohonná jednotka s velkou účinností oproti vzduchovým nebo elektrickým pohonným jednotkám. Je nezávislá na připojení elektrické energie a tím je použitelná kdekoliv potřebujete. S použitím hydraulické jednotky a množstvím přídavných zařízení jako jsou sbíjecí kladivo,ponorné čerpadlo,zemní vrták apod. a v kombinaci s malými rozměry a vahou se z tohoto zařízení stává neocenitelný pomocník na stavbě.

Pro pronájem volejte: 733 727 522

CZ SCREEN MS MIDI - třídička

CZ SCREEN MS MIDI je střední model dvousítného třídiče, umožnující třídění na dvě frakce a nadsítné. Třídič lze obsluhovat nakladači s maximální šířkou lopaty 2000 mm a do objemu 1m3. Při použití pásových dopravníků lze provozovat jako třídící centrum.

Pro pronájem volejte: 733 727 522

Půjčovna stavebních strojů

Čekají Vás stavební či zemní a výkopové práce, ale chybí Vám specializovaný stroj nebo kompletní vybavení? Obraťte se na nás. Rádi Vám poradíme, jaký typ stroje bude pro Vaše záměry nejvhodnější. Nabízíme pronájem stavebních strojů a malé mechanizace značky JCB, MAN, Renomag nebo CZscreen. Naše nabídka zahrnuje rypadlonakladače, nákladní automobily, pásové minibagry, smykové nakladače, mobilní třídiče a demoliční hydraulická kladiva. Na hutnění zeminy máme pro Vás připravenou kompletní řadu vibračních strojů od firmy Bomag.

 

To vše si u nás můžete půjčit za bezkonkurenční ceny. Samozřejmostí je trpělivé zaškolení obsluhy a předvedení stroje při práci. Dále jsme rozšířili sortiment nabízených služeb o přepravu stavebních strojů do hmotnosti nákladu 24tun. A to není vše, dále nabízíme doplňkové služby jako jsou zajištění jiných strojů například autojeřábů, pásových a kolových bagrů, dalších nákladních automobilů a traktorbagrů dle požadavků zákazníka u Našich partnerů a dopravu Našich strojů na Vaší stavbu zdarma při zapůjčení od 3dnů a více.

Stavební stroje

Díky Našemu rozsáhlému strojnímu, vozovému parku a Naším partnerům jsme schopni zajistit pro Vaší stavbu všechny potřebné stroje, tak abychom uspokojili všechny Vaše požadavky a tím Vám umožnili výběr, pro ještě větší efektivitu prací. Náš vozový park je neustále modernizován a doplňován nejnovějšími modely, které jsou schopni zefektivnit výrobu a držet krok s nejmodernějšími technologiemi. A který je neustále udržován v té nejlepší kondici, tak aby minimalizoval prostoje na Vaší stavbě. Samozřejmostí je odborně proškolená obsluha s letitými zkušenostmi.

Akční nabídka

Pro Vás z řad živnostníků a malých stavebních firem, kteří nemají své stavební stroje a stanou se Našimi partnery, nabízíme mimo nejnižší ceny také přistavení a dopravu strojů na Vaší stavbu zdarma, nepožadování vratné kauce, upřednostnění Vašich staveb, delší splatnosti faktur a zajištění strojní a materiálové podpory i mimo Ústecký kraj.